מזמן לא היה פה מגזין…

ולצערי גם לא יהיה בקרוב אבל הגיע הזמן לירות צרור קצר של המלצות.
נתחיל מחר בבוקר: שחר ארז חזר מחודש אינטנסיבי בסולט לייק סיטי ומתחיל קבוצת ביג מיינד בסלון שלו בתל אביב. החל ממחר, בכל יום שישי בין 11 ל-14, התשלום הוא על בסיס תרומה כרצונכם. לפרטים: 054-6465074.

***

חברים שלי הרימו אתר מדליק שעוזר לכם להשתפר באיות במגוון שפות. בקרוב יהיה אפשר גם להפוך את זה למשחק תחרותי ולצבור נקודות וכמובן יופיעו עוד שפות. שחקו עם זה בינתיים והמליצו לחבריכם.

***

כתבתי לאחרונה שני דברים נחמדים לערוץ הניו אייג' של נרג', ראיון עם גורו חביב שביקר בארץ בצנעה ותעמולת בחירות חסרת בושה לתנועה הירוקה מימד כבית הפוליטי של קהילת הרוחניים. בנושא הזה אני רוצה לציין שהירוקה-מימד שוברת את אחוז החסימה בגדול בכל הבחירות המדגמיות באוניברסיטאות ותיכונים ואפילו בשוק מחנה יהודה, רחמנא ליצלן.

***

ברוח הירוקה, אני ממליצה על רשת חנויות "מאקרו". מדובר ברשת ארצית שבעליה מצויד בתודעה סביבתית חברתית מפותחת והוא מעוניין לייצר חומרים מתכלים ומקומיים במחיר הוגן על פני שאר מותגי הניקיון. החנויות נראות כמו משנות ה-50, שגם אז עודדו אותנו להעדיף תוצרת כחול לבן בגלל הצמיחה במשק, הימום זה בעיקר בגלל הסביבה. המוצר המומלץ בחנויות הללו הוא גליל של שקיות זבל מתכלות. הן חזקות ונדמה שהן עשויות מניילון אבל למעשה זהו חומר מתכלה ואתם לא תרגישו בהבדל כלל, רק 14.90 ש"ח. יש גם כלים חד פעמיים מנייר. החנות התל אביבית היא בקינג ג'ורג' בין זמנהוף לנצח ישראל קרוב לככר מסריק ליד בן החייט המפורסם. יש גם אחת ליד השוק בפתח תקווה למיטב זכרוני.

***

אם מפלגת הגאולה של עידו הרטוגזון הייתה באמת מתמודדת לבחירות הייתי שוקלת לבחור בה. בינתיים אפשר ליהנות מתמשדירי הבחירות שלה וביום הבחירות אחרי שהצבעתם אפשר לבוא להשתתף איתם בטקס טיהור דיזנגוף סנטר. העידו הזה, שיהיה בריא.

***

והכי חשוב שאבודים חזרו. טובים מתמיד, מתחילים לפתור את החידות הגדולות. עושים לי חשק להתחיל סדרת פרשנויות וידיאו על הסדרה, כמו אלופי שון שכבר המלצתי על ה-secrets and recaps שלו, שעבור מעריצי הסדרה השרופים אינם נופלים מהפרקים עצמם.

זהו בינתיים.

סגור לפרסום תגובות והשארת עקבות.
%d בלוגרים אהבו את זה: